Ölçekli şekilde optimize edin

Aynı anda birden fazla kampanyayı oluşturun, düzenleyin ve yönetin.

Twitter Reklam Düzenleyici sayesinde büyük ölçekli kampanyaları yönetmek sandığınızdan çok daha az zaman harcar. Reklam Düzenleyici ve reklam gruplarını kullanarak sadece bir kaç tıkla, aynı anda birçok kampanyayı oluşturabilir, test edebilir, optimize edebilir ve ölçebilirsiniz.

Stratejilerinizi toplu olarak uygulayabilir ve bu sayede etkinlikler, gündemler ve tatillerin çevresindeki zamanında kampanyaları kolayca oluşturabilirsiniz. Çeşitli hedefleme ve kampanya öğesi taktiklerini daha kısa sürede ve daha büyük hassasiyet ile kolayca deneyerek performansı artırın. Bu özellik ayrıca bütün pazarlama stratejisindeki değişiklikleri bir kaç basit adımla gerçekleştirmenize olanak sağlayarak optimizasyonu geliştirir. Tek yapmanız gereken değişiklik yapmak istediğiniz kampanyaların elektronik tablosunu indirip, Excel içerisinde değişiklikleri yaptıktan sonra güncelleştirilmiş elektronik tabloyu geri yüklemektir. Twitter Reklam Düzenleyicisi değişikliklerinizi anında uygular.

Twitter'ın tüm kampanya yapısı maksimum verimlilik için tasarlanmıştır. Her bir kampanyanızın ayrıntılarını gözden kaçırmamak için Reklam Düzenleyici ve reklam gruplarını kullanın. 

For us [Ads Editor] is a massive help as we are dealing with uploads and optimizations across large volumes of campaigns every day, so it has definitely proven time effective."

Giovanni Sarazani (@juststamina ), Hassasiyet Pazarlama Teklifli Yardımcı Yöneticisi, Starcom Mediavest Group

Bu zorluğu aşmanıza yardımcı olmanın yolları

Reklam Düzenleyici

Çok sayıda kampanyayı ölçekli olarak yönetmek ve optimize etmek isteyen büyük reklamverenler için özelleştirilmiş bir araç.

Reklam Grupları

Twitter'ın ileri seviye kullanıcıları için eklenen bir özellik sayesinde, reklamverenler harcamaları ve reklam yayınlanma zamanlamasını daha iyi denetleyebilmek için istedikleri hedef kitle segmenti, teklif seviyesi veya kampanya öğesi kombinasyonuyla reklam grupları oluşturabilir ve düzenleyebilir.

Dynamic Ads

Reach your customers with personalized product recommendations featuring the items that they’re most likely to buy, on Twitter and the Twitter Audience Platform.