Ölçekli şekilde optimize edin

Aynı anda birden fazla kampanyayı oluşturun, düzenleyin ve yönetin.

Twitter Reklam Düzenleyici sayesinde büyük ölçekli kampanyaları yönetmek sandığınızdan çok daha az zaman alıyor. Reklam Düzenleyici ve reklam gruplarını kullanarak sadece birkaç tıkla, aynı anda birçok kampanyayı oluşturabilir, test edebilir, optimize edebilir ve ölçebilirsiniz.

Stratejilerinizi toplu olarak uygulayabilir ve bu sayede etkinlik, gündem ve tatil dönemlerindeki kampanyaları kolayca oluşturabilirsiniz. Çeşitli hedefleme ve kampanya öğesi taktiklerini daha kısa sürede ve daha büyük bir hassasiyet ile kolayca deneyerek performansı artırın. Bu özellik ayrıca bütün pazarlama stratejisindeki değişiklikleri birkaç basit adımla gerçekleştirmenize olanak sağlayarak optimizasyonu geliştirir. Tek yapmanız gereken, değişiklik yapmak istediğiniz kampanyaların elektronik tablosunu indirip Excel'de değişiklikleri yaptıktan sonra güncelleştirilmiş elektronik tabloyu geri yüklemektir. Twitter Reklam Düzenleyicisi değişikliklerinizi anında uygular.

Twitter'ın tüm kampanya yapısı maksimum verimlilik için tasarlanmıştır. Hiçbir kampanyanızın ayrıntılarını gözden kaçırmamak için Reklam Düzenleyici ve reklam gruplarını kullanın. 

[Reklam Düzenleyici], her gün büyük kampanyaların optimizasyonları ve geri yüklemeleriyle uğraşırken bize çok yardımcı oldu ve böylece kesinlikle zaman kazandıran bir uygulama olduğunu kanıtladı."

Giovanni Sarazani (), Teklif Yönetici Yardımcısı, Hassas Pazarlama, Starcom Mediavest Group

Bu zorluğu aşmanıza yardımcı olmanın yolları

Reklam Düzenleyici

Çok sayıda kampanyayı ölçekli olarak yönetmek ve optimize etmek isteyen büyük reklamverenler için özelleştirilmiş bir araç.

Reklam Grupları

Twitter'ın ileri seviye kullanıcıları için eklenen bir özellik sayesinde, reklamverenler harcamaları ve reklam yayınlanma zamanlamasını daha iyi denetleyebilmek için istedikleri hedef kitle segmenti, teklif seviyesi veya kampanya öğesi kombinasyonuyla reklam grupları oluşturabilir ve düzenleyebilir.

Karmaşanın basitleştirilmesi

Flight School

Twitter Flight School'un Geniş Ölçekte Optimize Etme kursu, kampanyanızın performansınızı geniş ölçekte artırma, optimize etme ve raporlama imkanı verir, üstelik sadece 15 dakikada! Artık öne çıkma zamanı geldi.

Şimdi kaydolun Arrow Right Icon