Kampanya istatistikleri

Bilgi güçtür, bu yüzden nelerin işe yaradığını tam olarak öğrenin.

Bir marka yaratmaya veya bir ürün veya hizmet hakkındaki fikri değiştirmeye çalıştığınızda her kelime, fotoğraf, video ve takipçi başarınız üzerinde etkiye sahip olabilir. Twitter'ın kampanya istatistikleri kitlenizin Twitter'da paylaştığınız içerikle ne yaptıklarını ve eylemlerinin işletmenizi büyütmenizde size nasıl yardımcı olduğunu anlamanızı sağlar.

Tweet etkinliği kontrol paneli, oluşturduğunuz her Tweet ile ilgili metrikleri gösterir. Twitter kullanıcılarının her bir Tweeti kaç defa gördüklerini, Retweetlediklerini, beğendiklerini ve yanıtladıklarını bir bakışta görebilirsiniz. Bu da size, kitlenizde nelerin yankılandığını gösterir ve böylece benzer içerikleri Tweetleyebilirsiniz. Bu içgörüler Twitter hesabınız için bir içerik takvimi planlamanızda da size yardımcı olabilir.

analytics.twitter.com hesap ana sayfanız, üst düzey istatistiklerin aydan aya takip edildiği Twitter rapor kartınızdır. En iyi performans gösteren Tweetlerinizi öne çıkartır ve sizi ağınızdaki etki sahipleriyle tanıştırır. Başarınızı kolaylıkla diğer Twitter kampanyaları, mevsimsel girişimleri veya gündemleri ile eşleyebilirsiniz. Ayrıca bunu ağınızdaki potansiyel ortaklar ve etki sahibi müttefikleri belirlemek için kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Tweetler performansınıza derinlikli bir bakış atmak için, kampanya kontrol panelinizi kullanın. Hedefiniz ister marka farkındalığı sağlamak, isterse site trafiğini artırmak ya da mobil uygulamanızı tanıtmak olsun; detaylı performans metrikleri sunar.

With account home, our business can quickly get an overview of what’s working for us, and potentially create more content around what’s resonating with our audience.”

@markmcknight, E-Ticaret ve Pazarlama Yöneticisi, RockCreek

Bu zorluğu aşmanıza yardımcı olmanın yolları

Tweet Etkinliği Kontrol Paneli

Twitter'daki performansınızı optimize etmeye yardımcı olacak Tweet verilerini gösterir. Bu içgörüleri kullanarak halihazırda mevcut olan ücretli ve organik Tweetler ve içerikler hakkındaki içerik stratejisi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kampanya Kontrol Paneli

Kampanya verinizi öne çıkartır. Kampanya performansınızı boyutlar arasında ölçün ve harcamaları ve içerik stratejinizi optimize etmek için değerli içgörüler edinin.

Hesap İstatistikleri

İstatistikleriniz, Twitter'da paylaştığınız içeriklerin işletmenizi nasıl büyüttüğünü anlamanıza yardımcı olur. İstatistiklerinizi zaman içerisinde kolaylıkla izleyin ve en iyi performans gösteren Tweetlerinizi ve kimleri etkilediğinizi anlayın.