Hedef kitle karşılaştırmaları

Basit demografilerin ötesine geçin.

Twitter'ın kitlesi kulak kabartmıştır, etkilidir ve çeşitli ilgili alanlarına tutkuludur. Kitleleri ilgi alanları, demografiler, işletim sistemleri, takip ettikleri markalar ve çeşitli diğer değişkenler gibi bir dizi parametre ile hedefleyebiliyor olmak, içeriğinizin doğru kişilere hedeflendiği anlamına gelir. Bu, kampanyaların ses getirmesini, içeriğin yüksek etkileşim sağlamasını ve reklamların, en önemli oldukları anlarda ışık saçarak performans göstermelerini sağlar.

Twitter'ın hedef kitle karşılaştırmaları kontrol paneli, takipçileriniz ve Tweetleriniz ile etkileşime girmiş kişiler hakkında değerli bilgiler de dahil olmak üzere, kampanyalarınıza gerçek zamanlı bir bakış sunar. Ayrıca gelecekteki kampanyalarınızda hedeflemek üzere yeni ve ilgili kitleler tanımlayabilirsiniz. Kontrol paneli ayrıca tümüyle tedarik edilmiş veri, uygulamadan tedarik edilmiş veri, Twitter'ın dahili modelleri ve ortaklardan oluşturulan veriler kaynaklı kullanıcı demografileri, ilgi alanları, yaşam tarzları ve satın alma alışkanlıkları gibi kümeleştirilmiş veriler sağlar.

İnsanlar tek boyutlu değildirler ve reklamlarınız da öyle olmamalıdır. 

I could see this information better informing our client’s content and media strategies, especially during key competitive periods — it provides agencies direct insight into competitive activity and brand conversations, which allows us to recommend real-time shifts in content and media strategies and ultimately, drive better results.”

Christine Hickey (@clhickey ), Medya Yöneticisi, Performics

Bu zorluğu aşmanıza yardımcı olmanın yolları

Hedef Kitle Karşılaştırmaları

Takipçileriniz veya Tweetleriniz ile etkileşime girmiş kişiler gibi, sizin için en alakalı insanlara gerçek zamanlı bir bakış. Hedef kitlenizin demografisi, ilgi alanları, yaşam tarzı ve satın alma davranışları hakkında içgörüler edinin.

Brand Hub

Markanızın sohbet payını, kullanıcıların markanız hakkında neler söylediğini ve en fazla etkileşim sağlayan kitlelerin kimler olduğunu anlamanıza ve böylece markanızı Twitter'da başarılı bir şekilde tanıtmanıza yarayan bir özellik.