Hedef kitle karşılaştırmaları

Basit demografilerin ötesine geçin.

Twitter'ın kitlesi kulak kabartmıştır, etkilidir ve çeşitli ilgili alanlarına tutkuludur. Kitleleri ilgi alanları, demografiler, işletim sistemleri, takip ettikleri markalar ve çeşitli diğer değişkenler gibi bir dizi parametre ile hedefleyebiliyor olmak, içeriğinizin doğru kişilere hedeflendiği anlamına gelir. Bu, kampanyaların ses getirmesini, içeriğin yüksek etkileşim sağlamasını ve reklamların, en önemli oldukları anlarda ışık saçarak performans göstermelerini sağlar.

Twitter'ın hedef kitle karşılaştırmaları kontrol paneli, takipçileriniz ve Tweetleriniz ile etkileşime girmiş kişiler hakkında değerli bilgiler de dahil olmak üzere, kampanyalarınıza gerçek zamanlı bir bakış sunar. Ayrıca gelecekteki kampanyalarınızda hedeflemek üzere yeni ve ilgili kitleler tanımlayabilirsiniz. Kontrol paneli ayrıca tümüyle tedarik edilmiş veri, uygulamadan tedarik edilmiş veri, Twitter'ın dahili modelleri ve ortaklardan oluşturulan veriler kaynaklı kullanıcı demografileri, ilgi alanları, yaşam tarzları ve satın alma alışkanlıkları gibi kümeleştirilmiş veriler sağlar.

İnsanlar tek boyutlu değildir ve reklamlarınız da öyle olmamalıdır. 

Bu bilginin özellikle rekabetçi kilit dönemlerde müşterimizin içerik ve medya stratejilerini daha iyi bilgilendirdiğini görebiliyorum çünkü ajanslara rekabetçi hareketleri ve marka sohbetlerini daha doğrudan kavrama imkanı sunarak içerikte ve medya stratejilerinde gerçek zamanlı değişimlerle nihayetinde daha iyi sonuçlara sebebiyet veriyor."

Christine Hickey (), Medya Yöneticisi, Performics

Bu zorluğu aşmanıza yardımcı olmanın yolları

Hedef Kitle Karşılaştırmaları

Takipçileriniz veya Tweetleriniz ile etkileşime girmiş kişiler gibi, sizin için en alakalı insanlara gerçek zamanlı bir bakış. Hedef kitlenizin demografisi, ilgi alanları, yaşam tarzı ve satın alma davranışları hakkında içgörüler edinin.

Brand Hub

Markanızın sohbet payını, kullanıcıların markanız hakkında neler söylediğini ve en fazla etkileşim sağlayan kitlelerin kimler olduğunu anlamanıza ve böylece markanızı Twitter'da başarılı bir şekilde tanıtmanıza yarayan bir özellik.

Hedef kitlenizi tanıyın

Flight School

Twitter Flight School, Geniş Ölçekte Optimize Etme kursu ile size kitlenizden kimi, neyi, nerede ve ne zaman izleyebileceğinizi gösterecek.

Şimdi kaydolun Arrow Right Icon