Gerçek zamanlı olarak dinleyin ve tepki verin

Anında, kişisel ve ön plana çıkan müşteri hizmetleri sağlayın

Bundan 50 yıl önce, 1-800'lü telefon numaraları müşteri hizmetlerinde bir devrim yarattı. Müşteriler bir anda, evlerinin rahatından çıkmadan gerçek bir insanla canlı ve ücretsiz bağlantıya sahip oldular. O günden bu zamana e-posta, anında mesajlaşmalar, IVR7 ve taşınabilir cihazlar üzerinden müşteri hizmetleri sunmak, bir marka ile dünyanın her yerinden etkileşime girebilme kabiliyetine önemli katkılar sağladı. Yalnızca müşteriler değil, tüm tüketiciler markalar ile gerçek zamanlı, çevrimiçi ve halka açık biçimde bağlantı kurarlarken, Twitter bu evrimin bir sonraki adımı haline geldi.

Twitter, müşterilerden gerçek zamanlı geri bildirim almanızı sağlayan, gerçekten ne istediklerine ve aslında nasıl davrandıklarına dair eşsiz bilgiler sunan, dünyanın en büyük ve en iyi odak grubudur. Müşteri hizmetleri, pazarlamanın yeni halidir ve Twitter, müşteri hizmetleri sağlamak için en iyi yerdir. Twitter'da müşteriler ile etkileşimler daha hızlıdır, telefon etkileşimlerinden %80 daha az maliyetlidir ve müşteriler Twitter'da yardım almaya bayılırlar çünkü "seçenekler değiştiği için tüm menüyü dinlemek zorunda kalmak" gibi bir sıkıntı yaşamazlar.

Bir müşteriyi platformumuzda mutlu etmeyi başardığınızda tüm dünya yarattığınız bu muhteşem deneyimi gözlemleyebilir. Markanızı dile getirirken bir yandan da sorunları hızla çözme kabiliyetinizi gözler önüne sermek, marka sadakati ve marka itibarı oluşturmada bir hayli yol almanızı sağlar. Bu tür benzersiz bir erişim ve güçlendirme, platform boyunca paylaşılabileceği ve diğer medyalara da dahil edilebileceği için sohbetlerinizin çok büyük çapta etki göstermesine olanak verir.

Mobil, geniş bir tanımla, müşteriler ve markalar için birincil bilgi kaynağı olma yolunda ilerliyor. Dinlemek ve katılmak müşteri değerini artırıyor ve ileriye uzanan yolu tanımlıyor.

McDonald's ABD CEO'su,

Bu zorluğu aşmanıza yardımcı olmanın yolları

Müşteri Geri Bildirimi

Bir müşteriye, bir Doğrudan Mesaj sohbetini takiben anket soruları sormayı kolaylaştırır.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi almak için Twitter'da Müşteri Hizmetleri Strateji Kitabı'nı indirin.

İndirme