Web sitesi trafiği ve dönüşümler

Dönüşüm oranı yüksek site ziyaretçileri çekin.

Bu yeni mobil çağda performans reklamcılığı bir hayli zorludur; ekranlar küçük, etkileşim modelleri farklıdır ve pek çok mobil kullanıcısı halen masaüstünde dönüşüm yapmayı tercih etmektedir. Mobil çağın zorluklarını nasıl aşabilir ve sitenize gelen trafiği ve dönüşümleri nasıl artırabilirsiniz?

Twitter Reklamları kullanarak mobil kitleleri müşterilere dönüştürün. İlgi alanlarına dayalı olarak müşteriler ile an içerisinde bağlantı kurun ve onları yerel, medya zengini Sponsorlu Tweetler ile harekete geçmeye çağırın. Müşterileriniz en nihayetinde masaüstü bilgisayarlarını kullanarak web sitenizde dönüşüm gerçekleştiriyor olsalar bile, bütün cihazlar arası dönüşüm yollarını görebiliyor olacaksınız. Ayrıca Twitter Reklamları kampanyanızı binlerce popüler uygulama ve web sitesinde yürüterek başarınızı artırabilir ve performansınızı yukarıya doğru ölçekleyebilirsiniz.

Twitter Reklamları kullanan performans pazarlamacılarının benzersiz bir avantajı vardır: gerçek zamanlı mobil veri. Twitter'ın ilgi alanlarına ve eğilimlere; cihazlar, uygulamalar ve siteler arasında en geniş görünürlüğü vardır. Kullanıcıların tutkularını, arzularını ve ihtiyaçlarını saptamakta benzersiz kabiliyetimiz vardır, her nerede ve her ne zaman ortaya çıkıyor olurlarsa olsunlar. Gerçek zamanlı mobil verimiz, müşterileriniz ile algıları en açık oldukları anlarda canlı bir bağlantı kurmanızı sağlar ve artırılmış dönüşümler ve yatırım geri dönüşü için performansınızı sürekli olarak optimize eder.

3,2 kat

web sitesi dönüşümlerinde artış Sponsorlu Tweetlerle etkileşime geçenler ile kontrol grubu ile kıyaslandığında

Twitter dahili verileri, 2015

Bu zorluğu aşmanıza yardımcı olmanın yolları

@Kullanıcıadı Hedefleme

İnsanlarla takip ettikleri kişiler ve markala dayalı olarak bağlantı kurun.

Anahtar Kelime Hedefleme

İnsanlara, yakın zamandaki gönderdikleri veya etkileşime girdikleri Tweetlerde bulunan anahtar kelimelere dayanarak erişin.

Kişiselleştirilmiş Hedef Kitleler

Web sitenizin ziyaretçi verisinden ve/veya CRM verinizden oluşturulan hedef kitleler. Seçkin web hedef kitle ortaklarının hedefleme gruplarını da kullanabilirsiniz.

Web Sitesi Kartı

Zengin görselleri bir harekete geçme çağrısı ile eşleştirmek için yerel bir reklam biçimini kullanın ve site ziyaretlerini ve dönüşümleri artırın.

Web Sitesi Etiketi

Cihazlar arası dönüşüm yolları da dahil olmak üzere, her bir dönüşüm yolu için ayrıntılı istatistikler edinmek için sitenizin sayfalarına bir kod parçacığı yerleştirin.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi almak için Web Sitesi Dönüşümleri Strateji Kitabı'nı indirin.

İndirme