Mobil uygulama büyümesi

Mobil uygulama yüklemeleri ve yeniden etkileşimleri sağlayın.

Bir uygulama pazarlamacısı olarak, yüklemeleri artırmak sadece ilk adımdır. Uygulamanızın değeri çok açık bile olsa, kullanıcıların erişilmeye çalışılan ana ekranları için üç milyondan fazla diğer uygulama ile rekabet etmektedir.

İster çıkış yapmakta olan bir startup, isterse de mobilde doğmuş olan bir marka veya mobil alanda acemi fakat köklü bir firma olun, Twitter, uygulamanızın hedef kitlesi ile kalıcı ve güçlü bir bağlantı oluşturabileceğiniz yerdir.

%58

geçen ay bir uygulama yüklemiş Twitter kullanıcıları

Kaynak: GWI Şub 2015 ABD

İnsanlar Twitter'a, mobil uygulamaların da aralarında bulunduğu yeni şeyleri keşfetmeye hevesli olarak gelirler. Bu, yüksek ölçüde açık algılamaya sahip hedef kitleyle, istedikleri doğru zamanda ve doğru yerde bağlantı kurmak için mobil uygulama tanıtımı araçlarımızı kullanın.

Uygulamanızın hikayesini zengin kampanya öğesi platformumuzla, özel sosyal hedefleme işaretlerini kullanarak, Twitter ve Twitter Audience Platform'da bulunan binlerce popüler uygulamadaki 800 milyon kişiden fazla insanı barındıran bir potansiyel hedef kitle ile bağlanmak için anlatın.

Twitter, uygun maliyetli uygulama büyümesi ve ölçekli yeniden etkileşim sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahiptir.

Bu zorluğu aşmanıza yardımcı olmanın yolları

Twitter Audience Platform

Kampanyalarınızı hem Twitter kullanıcısı olanlara, hem de Twitter kullanıcısı olmayan, popüler uygulamaların binlerce kullanıcısına erişmek için kolayca genişletin.

Kişiselleştirilmiş Hedef Kitleler

Web sitenizin ziyaretçi verisinden ve/veya CRM verinizden oluşturulan hedef kitleler. Seçkin web hedef kitle ortaklarının hedefleme gruplarını da kullanabilirsiniz.

Video Kartı

Kullanıcıları yüklemeye teşvik ederken uygulama deneyiminizin zengin bir video önizlemesini sağlayın.

Fabric'ten Twitter Kit

Kullanıcı etkileşimini derinleştirmek ve daha fazla organik uygulama büyümesi sağlamak için uygulamanıza Twitter işlevselliği sağlayın.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi almak için Mobil Uygulama Tanıtımı Strateji Kitabı'nı indirin.

İndirme