Genişletilmiş erişim

Etkili, alakalı bir kitleye bağlantı kurun.

En etkili insanlar içerik oluşturmak ve tüketmek için Twitter'a gelirler. Üstelik bunlar yalnızca ünlü yayıncılar, markalar ve şöhretler değildir: Dünyanın her yerinde 800 milyondan fazla ziyaretçi her ay Twitter'da yenilikleri keşfediyor ve paylaşıyor.*

%64

Twitter kullanıcılarından aile veya arkadaşlarının satın alma kararlarını etkileyenler

Kaynak: GWI Q1 2015 ABD (endeks, ortalama Internet kullanıcısına kıyasla)

Twitter, nerede olurlarsa olsunlar, en önemli anlarda, etki sahibi, etkileşimli bir hedef kitle ile canlı olarak erişim sağlamak için benzersiz bir fırsat sunar.

Çözümlerimiz insanlarla, tutkuları ile en etkileşimli oldukları anlar içerisinde ve pürüzsüz şekilde erişmenizi sağlar. Kullanıcıların Twitter'da yarattıkları tüm zengin içerik ve Twitter dışında yaptıkları eylemler kullanabileceğiniz güçlü sinyallerdir.

Çözümlerimiz, Twitter'ın seçkin kitlesine artırılmış uygunluk ile erişmenize olanak sağlar. Hedefleme paketimiz ile kullanıcıların etkinlikler ve kültürel anlar çevresindeki tutku noktalarına dokunabilir, Sponsorlu Gündem ve First View ürünlerimiz ile de markanız için en önemli olan tarihlerde büyük çaplı kitlesel erişim sağlayabilirsiniz.

%82

Twitter kullanıcılarından, markalar ile Twitter'da aktif olarak etkileşim kuranlar

Kaynak: Millward Brown Wireless Path to Purchase Research, Ekim 2015

Bu zorluğu aşmanıza yardımcı olmanın yolları

Sponsorlu Gündemler

Gerçek zamanlı keşfetmenin merkezinin, yüksek etkili bir şekilde 24 saatliğine ele geçirilmesi: Gündem listesinin ilk sıraları (masaüstü) ve markanız için sürekli farkındalık ve sohbet oluşturan, arama sonuçlarındaki ikinci alan (mobil).

First View

Twitter'ın en değerli reklam konumlarına 24 saat boyunca özel olarak sahip olma olanağı sunan kitlesel erişim fırsatı. Zaman akışındaki en iyi reklam yuvası, markanıza ait olacaktır.

Twitter Audience Platform

Kampanyalarınızı hem Twitter kullanıcısı olanlara, hem de Twitter kullanıcısı olmayan, popüler uygulamaların binlerce kullanıcısına erişmek için kolayca genişletin.

Brand Hub

Markanızın sohbet payını, kullanıcıların markanız hakkında neler söylediğini ve en fazla etkileşim sağlayan kitlelerin kimler olduğunu anlamanıza ve böylece markanızı Twitter'da başarılı bir şekilde tanıtmanıza yarayan bir özellik.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi almak için Markanızı İnşa Etmek İçin 6 Strateji Kitabı'nı indirin.

İndirme

* Kaynak: Twitter internal, 2016