Kampanya öğesi platformu

Markanızın hikayesi için en canlı ve dinamik platform.

İşletmeler için bir hedef kitle ile bağlantı kurmak daha önce hiç bu kadar daha zor olmamıştı. Müşterilerin dikkati bir sonraki şeye yönelmeden önce çok kısa bir süre söz konusu ve müşteriler için en önemli olan tutkulara ve ilgi alanlarına bağlanmak gerekli.

Videolar, ScratchReels, GIF'ler ve Twitter'ın reklam formatlarından oluşan tüm kampanya öğesi platformu size anlık olarak etkileşime girebileceğiniz, ilham verebileceğiniz ve bağlantı kurabileceğiniz zengin ve ilgili bir hikaye anlatmanıza yardımcı olur.

Twitter kullanımını içeren etkileşim, mesajların ani oluşu ve kısa, yoğunlaştırılmış şekilde ifade edilmeleri güçlü duygusal yanıtlar almayı sağlıyor (+%75'e karşı çevrimiçi norm)."

Heather Andrew, (2014) CEO'su

Çeşitli video reklam formatları ilgiyi en önemli oldukları anda çeker ve markanıza en çok ilgi duyanları ve algısı en yüksek olanları hedefler. Twitter Reklamları ile en iyi video varlıklarınızı hedeflenmiş Sponsorlu Videolar ile yayın ve mevcut varlıklarınıza pre-roll reklamlar ile yeniden hayat verin. Özel Amplify sponsorlukları ile dünyanın en iyi 200 TV ağından videolara sponsor olun ve reklam verin. Olimpiyatlar veya Dünya Kupası gibi büyük etkinlikler dünya çapında ses getirdiğinde, kitlelerin özel GIF'ler, ScratchReels ve conversational video'lar görüntülemek ve paylaşmak için ilk uğradıkları yer Twitter olmaktadır.

Ürün paketimiz sayesinde Twitter'a özel olan yenilikçi formatlara ve platformlara erişiminiz olacaktır.

Paylaşılacak harika hikayeleriniz var.

Twitter bu hikayelere hayat verecek kampanya öğesi platformuna sahip.

Bu zorluğu aşmanıza yardımcı olmanın yolları

Sponsorlu Video

Kullanıcıların Anasayfa zaman akışlarında, Twitter'da arama sonuçlarının üstünde ve platformun diğer yerlerinde görüntülenen, reklamverenler tarafından ödenen Sponsorlu Tweet içerisindeki video.

Twitter Pre-roll

Yayıncı ve reklamveren arasında anlaşma gereklilikleri olmadan Amplify iş ortaklarına ait seçkin, organik videolarda pre-roll reklamlarını otomatik olarak yürütün.

Amplify Custom

Twitter Amplify, bir bölümü reklamverenlerin belirli yayıncılara ait içeriklere sponsor olmalarına ve bunları hedef kitlelerine tanıtmalarına olanak sağlayan bir araçtır.

Markalı Emojiler

Markanızın kimliğini ifade etmenize ve etiketinizin Twitter'da kullanıldığı her durumda eğlenceli, görsel olarak çekici bir öğe ekleyerek onu hemen sohbetin parçası haline getirmek için kullanabileceğiniz özellik.

Sponsorlu Anlar

Marka hikayelerinin zengin multimedya biçimleri aracılığıyla gelişmesi için güçlü bir yol. Markanızı, şu an olup bitenin en iyisini öne çıkaran seçkin ve dikkatle seçilmiş içeriklerle çevreleyin.

ScratchReels

Sadece Twitter'a özel, klasik animasyonlu GIF'ler gibi gözüken fakat kullanıcı tarafından kontrol edilen oynatma ile etkileşimli hale gelen bir GIF formatı: fareyi hareket ettirmek (masaüstü) veya parmak ile kaydırma yapmak (mobilde).

Conversational Video Ad

Kullanıcıları, markanız hakkındaki bir Tweeti tüm takipçilerine göndermeleri için teşvik eden viral bir harekete geçme çağrısı içeren bir reklam formatı. Bu reklam, videonun ve fotoğrafların gücünden faydalanır ve derin etkileşimi ve paylaşılmayı artırır.

GIF'ler ve Fotoğraflar

Markanızın Tweetlerine ve DM'lerine eğlenceli GIF'leri ve fotoğrafları kolayca ekleyin. Bir Tweet, yanıt veya DM içerisinde bulunan bir GIF butonu, sizi tüketicileriniz ile paylaşabileceğiniz eğlenceli GIF'leri arayabileceğiniz veya seçebileceğiniz bir portala yönlendirir.

Periscope

Hedef kitlenize, büyük duyurulardan tutun, defilelere ve sponsorlu etkinlilerin de aralarında bulunduğu, gerçek zamanlı olarak önemli anlara erişmeleri için fırsat veren canlı akışı kullanarak onlarla ilişkinizi daha kişisel bir şekilde ilerletin.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi almak için Markanızı İnşa Etmek İçin 6 Strateji Kitabı'nı indirin.

İndirme